Navigation


RSS / AtomСиняк звичайний. Один з найкращих МЕДОНОСів і не тільки

1574 днів назад , , Галіна ,

Синяк звичайний (Echium vulgare L.) росте по всій території України як бур‘ян в лісосіках, серед інших культур.
Бджолярі знають синяк звичайний як один із найкращих медоносів.
Також рослина досить витривала до погодних умов і має дуже довгий період цвітіння (з червня по вересень) що робить цю рослину дуже вигідною культурою для бджолярів.

Читати далі »


Прополіс - ліки, які нам дала природа

1574 днів назад , , Галіна ,

Про його користь знали ще в давні часи. Зокрема, в Стародавній Греці звідки,імовірно , і походить назва продукту (пропо́ліс (грец. pro – перед polis – місто). Прополіс це клейка,смолиста речовина, яка , в залежності від року/ погодних умов/переваги того чи іншого виду дерев в районі, має забарвлення від коричневого до темно-зеленого кольору, що виробляється бджолами для замазування щілин, регулювання прохідності льотка, дезінфекції сот перед засівом яєць маткою, а також ізоляції сторонніх предметів у вулику. Бджоли збирають смолу з весняних бруньок дерев (тополя, вільха, береза та інших ) і переробляють її на природні ліки від усіх хвороб. Для продажу, прополіс збирають із вуликів і формують у кульки або в палички.

Читати далі »


Що таке ЗАБРУС і ЗАБРУСОВИЙ мед?

1628 днів назад , , Галіна ,

Наносивши повні соти меду, бджоли запечатують їх воском. Така воскова «кришечка»- гарантія зрілості меду. Це означає, що продукт зрілий і може зберігатись роками

забрус

Ці “кришечки” викладають на сито і дають стекти меду, який в них залишився. Цей мед називається забрусовим і є надзвичайно корисним для організму людини.

Читати далі »


  

Попередження! Інформація, розміщена на сайті, не є підставою для самолікування. Перш ніж скористатися будь-яким рецептом, проконсультуйтеся у лікаря.

Контакти

мед в сотах


Категорії
Посилання