Navigation


RSS / AtomМед та віск у косметиці

03/14/10 , , Віктор

Мед і віск здавна знаходив застосування у косметиці. І зараз, багато косметичних фірм, незважаючи на любов до просунутих хімічних сполук, активно використовують мед, віск та прополіс для виготовлення
лосьйонів, масок, різних фруктових та овочевих сумішей.

Натуральний мед також може використовуватися в чистому вигляді, у вигляді так званих медових масок або медової води. «Медові маски» складаються з рівних частин меду та яєчного жовтка або меду, яєчного жовтка та сметани.

Добре користуватися медом після гоління: він має сильно виражену кровоспинну дію, дезінфікує і швидко загоює рани, пом‘якшує шкіру.

Втирання (систематичне) меду у волосся посилює їх зростання: воно стає густішим, темнішим, більш пружними. Для цього 15-30 г меду нанести на шкіру голови після миття, потримати його 30-40 хвилин і змити теплою водою.

Мед успішно застосовується при лікуванні ран, саден, деяких шкірних захворювань, опіків.

Бджолиний віск дуже добре всмоктується шкірою і надає їй гладкого і ніжного вигляду, тому він входить у багато косметичних масок і живильних кремів.

Маски для обличчя з меду

Хорошу живильну маску можна приготувати, якщо взяти 50г воску, 70г меду і сік однієї цибулини білої лілії. Для видалення зморшок на обличчі та відновлення нормальної еластичності шкіри можна скористатися наступним рецептом: 30г воску, 30г меду, 30г соку цибулі, 30г соку цибулини білої лілії. Суміш нагрівати в глиняному посуді на слабкому вогні, поки віск не розтопиться. Потім, перемішуючи, охолодити. Натирати обличчя вранці та ввечері, знімаючи надлишок м‘якою ганчіркою.

Дуже добре на шкірі позначається також медовий масаж.

1 Кузьміна К.А. Лікування бджолиним медом та отрутою. – Київ, 1992  » 


Ключові слова: ,

,

Останні зміни: 12/05/2024 19:06 (241)

Підписатися на RSS-стрічку


Попередження! Інформація, розміщена на сайті, не є підставою для самолікування. Перш ніж скористатися будь-яким рецептом, проконсультуйтеся у лікаря.

Контакти

мед в сотах


Категорії
Посилання