Navigation


RSS / AtomЩо таке ЗАБРУС і ЗАБРУСОВИЙ мед?

06.12.2019 , , Галина

Наносивши повні соти меду, бджоли запечатують їх воском. Така воскова «кришечка»- гарантія зрілості меду. Це означає, що продукт зрілий і може зберігатись роками

Забрус

Ці “кришечки” викладають на сито і дають зтекти меду, який в них залишився. Цей мед називається забрусовим і є надзвичайно корисним для організму людини. Регулярне вживання продукту покращує стан зубів, знижує кровоточивість ясен, усуває запалення в організмі, зокрема в кишечнику,шлунку і в ротовій порожнині. Забрус і забрусовий мед пришвидшує обмін речовин, сприяє очищенню оранізму, очищенню шкіри (висипання на обличчі зникають просто на очах) і покращеня її кольру. Завдяки регенераційним властивостям, сприяє відновленню пошкоджень на шкірі та слизових оболонках.

Але чому слід виділяти саме такий мед? Що надає йому таких особливостей?

Все завдяки багатому складу цього продукту, адже бджоли заготовляють його на зиму, на найжорсткішу пору року, коли потрібно максимально збалансоване харчування, без якого маленькі комашки просто не переживуть морозів. Склад забрусу: мед, віск(не перетравлюється, діє як сорбент) прополіс(найсильніший природній антибіотик) пилок перга(справжній суперфуд, своїми властивостями поступається лише бджолиному маточному молочку) ⠀

Вчені дослідили, що саме у забрусі ферменту лізоциму (він руйнує клітинну стінку хвороботворних бактерій) аж в 4 рази більше чим у звичайному меду.
В холодну пору року, забрусовий мед і забрус особливо потрібні нашому організму для підтримання здоров‘я і бадьорості.

Забрусовий мед хоч і дуже корисний, але краще вживати не саме забрус з якого не було відібрано мед.
Такий смаколик надзвичайно подобається дітям, бо нагадує жуйну, дуже солодку, смачну і , найголовніше, корисну жуйку. Користі не меньше, а навіть більше через вміст воску і прополісі в більших кількостях , а ніж у вже відфільтрованому меду.

Кожна складова забрусу є надзвичайно корисною для організму окремо, а коли вони всі знаходяться в одній ложечці , то справжня мрія для людини ,яка піклується про своє здоров‘я.

“()


,

Последние изменения: 29/01/2020 17:57 (313)

Добавить в закладки: Google Bookmarks  Mистер Wong  Memori  МоёМесто  Забобрить  Яндекс закладки  News2.ru  Facebook  Чик Чирик  Twitter

Подписаться на RSS-ленту


Предупреждение! Информация, размещенная на сайте, не является основанием для самолечения. Прежде чем воспользоваться каким либо рецептом, проконсультируйтесь у врача.

Контакты

мед в сотах


Категории
СсылкиНайти в интернете


Добавить в закладки
Bookmark and Share


Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru