Navigation


RSS / AtomЗубний біль та прополіс

08/19/09 , , Віктор

Якщо раптом почав боліти зуб, візьміть невеликий клаптик прополісу і прикладіть до зуба біля його кореня або в дупло зуба, біль поступово затихне.

Можна також при появі зубного болю прикладати до хворого зуба 5% прополісну мазь. Мазь на ватці або шматочку марлі прикладають до болючого вогнища на 30-40 хвилин. Спочатку відзначається помірне печіння, потім біль зменшується чи зникає.

Додатково приготуйте відвар для полоскання. Візьміть невелику гілочку сосни і прокип‘ятіть 5 хвилин на 1 л води. Остудіть. Теплим відваром якнайчастіше полощіть хворий зуб.

Спиртовий 10% розчин прополісу застосовується при видаленні зубів (особливо їх коренів) методом втирання його протягом декількох хвилин. Знеболення діє 10-15 хвилин.

Корисно також змішати у пропорції 1:1 порошок кориці та мед та змащувати цією сумішшю хворий зуб.

Зубний біль з‘являється тоді, коли патологічний процес руйнування в зубі вже почав розвиватися, тому потрібно поквапитися з візитом до стоматолога.


Ключові слова: ,

,

Останні зміни: 30/05/2024 19:16 (135)

Підписатися на RSS-стрічку


Попередження! Інформація, розміщена на сайті, не є підставою для самолікування. Перш ніж скористатися будь-яким рецептом, проконсультуйтеся у лікаря.

Контакти

мед в сотах


Категорії
Посилання