Navigation


RSS / AtomЩе про лікування медом

08/06/09 , , Віктор

Наведу ще цікаву цитату з книги Онегов А. про лікування медом:

Мед вбирає сили багатьох лікарських трав. Це як би найбагатший лікарський збір, в якому кожна трава бере свою посильну участь. І такий широкий лікарський збір, зазвичай, не розрахований на надання швидкої допомоги, не розрахований на миттєвий ефект. Тому й не чекайте зазвичай від однієї ложки навіть дуже цінного меду екстреної допомоги — мед треба приймати і приймати, щоб він як слід допоміг вам. Мед здатний перемогти хворобу остаточно, усунути її основу, і він найменше розрахований на якийсь швидкий ефект. Це я кажу тому, що іноді доводиться відповідати на такі запитання: «Ось я випив склянку настою з собачої кропиви і болі в серці пройшли. Чи допоможе мені так само ложка меду, зібраного з собачої кропиви?» Я не думаю, що ложка меду, зібраного навіть тільки собачої кропиви, тут же зніме біль в області серця, хоча склянка настою або відвару собачої кропиви на таке дуже навіть здатна. Справа в тому, що склянка настою цієї трави, якщо так можна сказати, набагато міцніша за ложку меду. Але одна, друга, третя, четверта ложка меду з собачої кропиви врешті-решт досягнуть мети, підлікують вас так, що ймовірність нового болю в області серця значно знизиться. Те саме зробить і собача кропива, якщо пити її не як таблетки швидкої допомоги, а невеликими порціями — він значно підлікує вас. Якщо ж обмежитися тільки тією склянкою, яка відразу вам допомогла, то хворобу ви не переможете, і вона дуже скоро знову проявить себе. Запам‘ятайте добре: мед, як і все траволікування, вимагає часу, терпіння, і тільки тоді він виявить себе на повну силу.

Загальну інформацію про лікування медом ви можете отримати
тут.

І ще, мед не можна їсти дуже великими порціями, оскільки він містить багато біологічно активних речовин та мікроелементів. Нормальна доза меду на дорослу людину – до 100-150 грам, а для дитини до 50 грам. Якщо з‘їсти відразу літрову банку меду, то можливі різні реакції організму – висипання на шкірі, лущення тощо. Також треба обережно їсти мед тим, у кого алергія на пилок рослин або алергія на певну рослину. Краще спочатку спробувати чайну ложку меду та визначити наслідки. Якщо протягом години ви почуваєтеся нормально – значить все в порядку, мед можна їсти.

У складі меду присутні різні антиоксиданти, що є одним із факторів наявності у меду цілющих властивостей. Антиоксиданти дозволяють зберегти молодість, перешкоджають розвитку ракових пухлин та попереджають захворювання серця.


Ключові слова: ,

,

Останні зміни: 19/05/2024 22:03 (391)

Підписатися на RSS-стрічку


Попередження! Інформація, розміщена на сайті, не є підставою для самолікування. Перш ніж скористатися будь-яким рецептом, проконсультуйтеся у лікаря.

Контакти

мед в сотах


Категорії
Посилання