Navigation


RSS / AtomЩо таке ЗАБРУС і ЗАБРУСОВИЙ мед?

12/06/19 , , Галіна

Наносивши повні соти меду, бджоли запечатують їх воском. Така воскова «кришечка»- гарантія зрілості меду. Це означає, що продукт зрілий і може зберігатись роками

Забрус

Ці “кришечки” викладають на сито і дають cтекти меду, який в них залишився. Цей мед називається забрусовим і є надзвичайно корисним для організму людини. Регулярне вживання продукту покращує стан зубів, знижує кровоточивість ясен, усуває запалення в організмі, зокрема в кишечнику, шлунку і в ротовій порожнині. Забрус і забрусовий мед пришвидшує обмін речовин, сприяє очищенню організму, очищенню шкіри (висипання на обличчі зникають просто на очах) і покращення її кольору. Завдяки регенераційним властивостям, сприяє відновленню пошкоджень на шкірі та слизових оболонках.

Але чому слід виділяти саме такий мед? Що надає йому таких особливостей?

Все завдяки багатому складу цього продукту, адже бджоли заготовляють його на зиму, на найжорсткішу пору року, коли потрібно максимально збалансоване харчування, без якого маленькі комашки просто не переживуть морозів. Склад забрусу: мед, віск(не перетравлюється, діє як сорбент) прополіс(найсильніший природній антибіотик) пилок перга(справжній суперфуд, своїми властивостями поступається лише бджолиному маточному молочку) ⠀

Вчені дослідили, що саме у забрусі ферменту лізоциму (він руйнує клітинну стінку хвороботворних бактерій) аж в 4 рази більше чим у звичайному меду.
В холодну пору року, забрусовий мед і забрус особливо потрібні нашому організму для підтримання здоров‘я і бадьорості.

Забрусовий мед хоч і дуже корисний, але краще вживати не саме забрус з якого не було відібрано мед.
Такий смаколик надзвичайно подобається дітям, бо нагадує жуйну, дуже солодку, смачну і , найголовніше, корисну жуйку. Користі не менше, а навіть більше через вміст воску і прополісі в більших кількостях , а ніж у вже відфільтрованому меду.

Кожна складова забрусу є надзвичайно корисною для організму окремо, а коли вони всі знаходяться в одній ложечці , то справжня мрія для людини ,яка піклується про своє здоров‘я.

“()

Забрус


,

Останні зміни: 15/05/2024 21:40 (317)

Підписатися на RSS-стрічку


Попередження! Інформація, розміщена на сайті, не є підставою для самолікування. Перш ніж скористатися будь-яким рецептом, проконсультуйтеся у лікаря.

Контакти

мед в сотах


Категорії
Посилання